Hordozható erőművek kempingezéshez, otthoni tartalékoláshoz és ipari használatra
LiFePO4 hordozható erőműveket gyártunk nagykereskedelmi, OEM- és projektbeszerzés céljára. A termékcsalád 288–5040 Wh akkumulátorkapacitást és 350–6000 W névleges váltóáramú kimenetet foglal magában, kempingezésre és mobil használatra, otthoni biztonsági mentésre és ipari munkahelyekre szánt termékcsaládokkal. Válassza ki az alkalmazásának megfelelő termékcsaládot, majd hasonlítsa össze az egyes modelleket teljesítményosztály és regionális elektromos konfiguráció szerint. A forgalmazók és márkák esetében a végső rendelés a célpiachoz, a mennyiséghez, a csomagoláshoz és a magáncímkékre vonatkozó követelményekhez is igazítható.
-
3600 W IP54 ipari hordozható erőmű• 3072Wh LiFePO4 akkumulátor kapacitás
• 3600 W névleges AC kimenet / 7000 W túlfeszültség
• Megerősített IP54 védettség
• EU AC töltési bemenet 2500W-ig
• US AC töltési bemenet 1800... -
6000W 4608Wh ipari erőmű• 4608Wh LiFePO4 akkumulátor kapacitás
• 6000 W nagy-feszültségű váltakozó áramú kimenet
• 7200 W túlhajtás / 9000 W túlfeszültség
• US 120V/240V és EU 230V konfigurációk
• Napelemes... -
5 kWh-s, bővíthető otthoni tartalék erőmű• 5040 Wh LiFePO4 otthoni tartalékkapacitás
• EU-kimenet 5000 W-ig / USA-ból 4000 W-ig
• 7000 W túlfeszültség az indítási terhelésekhez
• EU AC bemenet 2500W / US bemenet 1800W
•... -
2500 W-os, bővíthető otthoni tartalék erőmű• 2048Wh LiFePO4 akkumulátor kapacitás
• 2500 W névleges AC kimenet / 5400 W túlfeszültség
• AC töltési bemenet 1600 W-ig
• Napelemes töltési bemenet 2100 W-ig
• 12V/30A Anderson... -
2000 W-os, bővíthető otthoni tartalék erőmű• 1024 Wh LiFePO4 akkumulátor 3500+ ciklussal
• 2000 W névleges váltóáramú kimenet / 4500 W túlfeszültség
• Y2-BAT-tal bővíthető, akár 15 csomagig
• AC töltési bemenet 1400 W-ig
•... -
1024 Wh LiFePO4 otthoni tartalék erőmű• 1024Wh otthoni tartalék energiakapacitás
• 2000 W névleges váltóáramú kimenet / 4500 W túlfeszültség
• EPS bypass átviteli idő Legfeljebb 20 ms
• AC töltési bemenet 1400 W-ig
•... -
2400W 2232Wh napelem generátorY024|2400 W / 2232 Wh 2400 W-os hordozható erőműgyártó a teljes terep-teljesítmény-kiépítéshez Az Y024 2232 Wh energiatárolást 2400 W névleges váltakozó áramú kimenettel, 2600 W-os...
-
2232 Wh USB-C nagy kapacitású erőmű• 2232 Wh nagy-kapacitású energiatárolás
• 2400 W névleges / 2600 W-os AC kimenet
• 4500 W túlfeszültség indítási terhelésekhez
• US 120V és EU 230V kimeneti változatok
• AC töltési... -
1500W 1488Wh LiFePO4 napelem generátor• 1488Wh LiFePO4 akkumulátor kapacitás
• 1500 W névleges AC kimenet
• 1700 W boost / 3600 W csúcsteljesítmény
• AC töltési bemenet 400 W-ig
• Napelemes töltési bemenet 480 W-ig
•... -
1200W 992Wh LiFePO4 Camping Erőmű• 992Wh LiFePO4 akkumulátor kapacitás
• 1200 W névleges váltóáramú kimenet
• 1500 W továbbfejlesztett / 3600 W csúcsteljesítmény
• AC töltési bemenet 300 W-ig
• Napelemes töltési... -
700 W-os, gyorsan tölthető hordozható erőmű• 576 Wh hordozható teljesítmény
• 700 W névleges váltóáramú kimenet 1200 W túlfeszültséggel
• AC töltési bemenet 400 W-ig
• Napelemes töltési bemenet 240 W-ig
• USB-A és USB-C... -
Kompakt 350 W-os LiFePO4 hordozható erőmű• 288Wh LiFePO4 akkumulátor
• 350 W névleges váltóáramú kimenet 600 W túlfeszültséggel
• Akár 140 W USB-C kimenet
• MPPT napelem bemenet 240 W-ig
• 120V-os vagy 230V-os piaci...
Válassza a Hordozható erőművek alkalmazás szerint
Az alkalmazás segítségével először szűkítse le a termékcsaládot, majd hasonlítsa össze az adott tartományon belüli modelleket teljesítmény, akkumulátorkapacitás és regionális elektromos konfiguráció szerint.
| Termékskála | Akkumulátor kapacitása | AC kimenet | Fő vásárlási prioritás |
|---|---|---|---|
| Kemping erőművek | 288Wh–2232Wh | 350W–2400W | Hordozhatóság, terhelési lefedettség, napelemes töltés és mobilhasználat |
| Otthoni tartalék erőművek | 1024–5040 Wh | Maximum 2000–5000 W, a regionális SKU-tól függően | Üzemidő, háztartási terhelés, EPS és bővítési követelmények |
| Ipari erőművek | 3072–5040 Wh | 3600W–6000W | Nagy{0}}teljesítmény, mobilitás, feszültségkonfiguráció és működési környezet |
Az elektromos specifikációk régiónként eltérőek lehetnek. A feszültség, a töltési bemenet, az aljzatkonfiguráció vagy a maximális kimenet véglegesítése előtt ellenőrizze a cél-piaci verziót.
A teljesítmény és az akkumulátor kapacitása különböző problémákat old meg
Egy erőműnek lehet elegendő tárolt energiája, de nem elegendő az inverter teljesítménye, vagy elegendő teljesítmény, de túl kevés energia a szükséges üzemidőhöz. Mindkét értéket együtt kell ellenőrizni.
Használjon folyamatos kimenetet egyidejű váltakozó áramú terhelésekhez, és külön ellenőrizze az indítási vagy túlfeszültség-igényt a motorok, kompresszorok és más nagy{0}}indítási-áramú berendezések esetében.
Használja az akkumulátor kapacitását a tényleges terheléssel, a munkaciklussal, az átalakítási veszteségekkel és az indulási töltöttségi állapottal együtt az üzemidő becsléséhez.
Határozza meg az alkalmazást
Adja meg a kempingezést, a lakóautó-használatot, az otthoni leállási biztonsági mentést, a munkahelyi munkát, a kölcsönzést, a vészhelyzeti reagálást vagy más használati esetet.
A csatlakoztatott terhelések listája
Adja meg az üzemi teljesítményt, az indítási igényt és a várhatóan egyidejűleg működő berendezéseket.
Állítsa be a futásidejű célt
Becsülje meg a töltések közötti működési időt, majd válassza ki a kapacitást és a kompatibilis bővítési igényt.
Hordozható erőműgyártó nagykereskedelmi, tömeges és OEM projektekhez
Hordozható erőműveket gyártunk forgalmazók, importőrök, márkák és projektvásárlók számára. A termék és a regionális verzió kiválasztása után véglegesíthetők a kereskedelmi követelmények a nagykereskedelmi, saját{1}}márkás és tömeges rendeléseknél.
Nagykereskedelem és forgalmazás
A kereskedelmi ajánlat kérése előtt erősítse meg a termékcsaládot, a célpiacot és a rendelési mennyiséget.
Private Label
Határozza meg az emblémára, a címkékre, a csomagolásra és a kézi{0}}nyelvi követelményeket a jóváhagyott termékkonfigurációhoz.
Tömeges projektrendelések
Erősítse meg a mennyiséget, a szállítási célt, a csomagolás terjedelmét és a szükséges kereskedelmi vagy megfelelőségi dokumentumokat.
Igazítsa az elektromos változatot a célpiachoz
A feszültség, a frekvencia, az aljzat konfigurációja és a töltési korlátok típusonként és regionális verziónként változnak. A tartomány 120 V-os, 230 V-os és kiválasztott 120/240 V-os konfigurációkat tartalmaz, ezért a végső SKU kiválasztása előtt meg kell erősíteni a célpiacot.
Növelje az akkumulátor kapacitását, ha a futásidő a korlátozó tényező
A tágulási akkumulátorok növelik a tárolt energiát a kompatibilis rendszereken; nem növelik automatikusan az inverter teljesítményét. A kompatibilitást erőműmodellenként és akkumulátormodellenként kell ellenőrizni.
Használja az alapegységet, amikor már belefér
A rögzített{0}}kapacitás-konfiguráció az egyszerűbb választás, ha a kiválasztott modell már lefedi a szükséges teljesítményt és működési időt.
Adjon hozzá kompatibilis bővítőakkumulátort a hosszabb üzemidő érdekében
Az Y1 támogatja az Y2-BAT-ot, az R5 pedig az Y5-BAT-ot. A bővítőelemeket a megerősített kompatibilitás alapján válassza ki, ne csak a kapacitás alapján.
Minőség- és rendelésellenőrzés a tömeggyártás előtt
A tömeggyártás előtt ellenőrizze a jóváhagyott termékverziót, a márkajelzést, a csomagolást, a szükséges dokumentumokat és az ellenőrzési kritériumokat, hogy a gyártási rendelés megfeleljen a mintavétel vagy a próbavizsgálat során elfogadott konfigurációnak.
Jóváhagyás és dokumentáció
- Jóváhagyott modell és regionális cikkszám
- Minta vagy pilot konfiguráció
- Márkajelzés, címkék és kézi nyelv
- Szükséges megfelelőségi dokumentáció
Minőség és szállítás megerősítése
- Alkalmazandó minőségi és vizsgálati követelmények
- Tartozékok és töltőkábelek
- Csomagolás konfiguráció
- Szállítás előtti rendelés visszaigazolása
Mit tartalmazzon egy hordozható erőművi ajánlatkérő?
A teljes körű ajánlatkérés pontosabbá teszi a modellválasztást és az árajánlatot azáltal, hogy egyesíti a fő műszaki követelményeket a kereskedelmi rendelési körrel.
Gyakran ismételt kérdések a hordozható erőművekről
Igen. Hordozható erőműveket gyártunk B2B, nagykereskedelmi, tömeges és OEM projektekhez. A hordozható napelemeket hozzáillő tartozékként szállítjuk.
A hordozható erőművek termékkategóriától és modelltől függően 288Wh-tól 5040Wh-ig terjedő akkumulátorkapacitást fednek le.
Az SP-6000 ipari erőművel a tartomány eléri a 6000 W AC teljesítményt. Alacsonyabb-teljesítményű modellek állnak rendelkezésre kempingezéshez, otthoni biztonsági mentéshez és egyéb mobil energiaszükségletekhez.
Válasszon kempingmodelleket, ha a hordozhatóság és a mobilhasználat az elsődleges, az otthoni tartalék modelleket, amikor a háztartási terhelési lefedettség és az üzemidő a fő követelmény, és az ipari modelleket a nagyobb-teljesítményű terhelésekhez és a munkahelyekre.
Nem. A bővítés modell--specifikus. A további kapacitás beállítása előtt ellenőrizze az erőmű típusát és a kompatibilis bővítőakkumulátort.
Nem. Az elektromos konfiguráció típusonként és regionális verziónként eltérő. Rendelés előtt ellenőrizze a célországot, a feszültséget, a frekvenciát és az aljzat követelményeit.
Számtalan kis hegyre néző (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. az egyik legmegbízhatóbb hordozható erőművek gyártója és beszállítója Kínában. Professzionális gyártócsapattal ügyfeleink többségének igényeit tudjuk kielégíteni. Nyugodtan nagykereskedelmi forgalomba kerüljön a Kínában gyártott, kiváló minőségű hordozható erőművek gyárunkból.