5 kWh-s, bővíthető otthoni tartalék erőmű

A szálláslekérdezés elküldése
5 kWh-s, bővíthető otthoni tartalék erőmű
Részletek
• 5040 Wh LiFePO4 otthoni tartalékkapacitás
• EU-kimenet 5000 W-ig / USA-ból 4000 W-ig
• 7000 W túlfeszültség az indítási terhelésekhez
• EU AC bemenet 2500W / US bemenet 1800W
• Napelemes töltési bemenet 2100 W-ig
• 12V/30A Anderson nagy-áram kimenet
• Bővíthető Y5-BAT-tal, akár 15 csomagig
• 51 kg-os karosszéria integrált kerekekkel
Termék besorolás
Otthoni tartalék erőművek
Share to
Leírás

Számtalan kis hegyre néző (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. az 5 kWh-s bővíthető otthoni tartalék erőművek egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Világszerte vezető gyártóberendezésekkel és erős gyártási képességekkel rendelkezünk-. Üdvözöljük a nagykereskedelmi ömlesztett prémium 5 kW-os bővíthető otthoni tartalék erőműben gyárunkból.

 

Y5|5 kWh bővíthető otthoni biztonsági mentés

5 kWh otthoni tartalék erőműgyártó nagy-energiatartalékos projektekhez

Az Y5 5040 Wh LiFePO4 tárhelyet biztosít egy kerekes otthoni-tartalék platformon. Stabil kereszt-piaci jellemzői közé tartozik a 7000 W-os túlfeszültség, az akár 2100 W-os napenergia-bemenet, valamint az Y5-BAT bővítőakkumulátorokkal való kompatibilitás, míg a váltakozó áramú kimenet és a váltakozó áramú töltés regionális verzió szerint van kiválasztva.

Regionális cikkszám-szabály:az EU verzió akár 5000 W AC kimenetet és 2500 W AC töltőbemenetet biztosít; az amerikai változat akár 4000 W AC kimenetet és 1800 W AC töltőbemenetet biztosít. Ezeket az értékeket tartsa elkülönítve az árajánlatokban és a beszerzési rendelésekben.
YAZO Y5 5040Wh expandable home backup power station angled view
5040 WhLiFePO4 energiakapacitás
5000WEU AC kimenet maximum
4000WUS AC kimenet maximum
7000WTúlfeszültség kimenet
2100WMaximális napenergia bemenet

Stabil tények az SKU kiválasztása előtt

Először adja meg a közös 5 kWh-s platformot, majd zárolja a regionális elektromos verziót

Az Y5 egy termékcsaládnevet használ a regionális konfigurációkban. A tiszta beszerzési folyamat elválasztja azokat a tényeket, amelyek nem változnak, és az AC értékeket, amelyek változnak.

5040 Wh

Alap energiatartalék

Használja a tárolt{0}}energiaszükségletet annak megállapítására, hogy az Y5 a megfelelő kapacitásosztály-e.

7000W

Túlfeszültség

Értékelje a rövid indítási igényt a folyamatos regionális AC korláttól elkülönítve.

2100W

Napelemes bemeneti mennyezet

A PV bemeneti specifikációt a jelenlegi EU és USA töltési lapok is megosztják.

Y5-BAT ×15

Bővítési kompatibilitás

Akár 15 kompatibilis Y5-BAT csomag szerepel az Y5-höz; A rendszer csatlakozási adatai továbbra is projekt megerősítést igényelnek.

Regionális kimeneti mátrix

Válassza ki az Y5 elektromos konfigurációt a célpiac szerint

Az Y5-öt egy modellcsaládban értékesítik, de az elektromos specifikáció a piac-függő. Az árajánlat pontossága érdekében először válassza ki a cél verziót, és csak az ehhez a verzióhoz rendelt értékeket használja.

Y5 EU output specification showing 220 to 240V 5000W maximum 7000W surge and 5000W bypass
EU cikkszám

220–240 V · 5000 W max · 5000 W bypass

50/60 Hz AC kimenet 7000 W túlfeszültséggel, 12 V/30 A Anderson kimenettel és két 60 W-os USB-C porttal.

Y5 US output specification showing 100 to 120V 4000W maximum 7000W surge and 2200W bypass
US cikkszám

100–120 V · 4000 W max · 2200 W bypass

50/60 Hz AC kimenet ugyanazzal a 7000 W túlfeszültséggel és közvetlen DC/USB interfészkészlettel.

Mező EU cikkszám US cikkszám
AC kimeneti feszültség 220–240V 100–120V
Frekvencia 50/60Hz 50/60Hz
Maximum AC kimenet 5000W 4000W
Túlfeszültség kimenet 7000W 7000W
Bypass mód 5000W 2200W
Anderson kimenet 12V / 30A 12V / 30A
USB-C kimenet 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W portonként) 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W portonként)
USB-A1 kimenet 5V3A; 9V2A; 12V1,5A (18W portonként) 5V3A; 9V2A; 12V1,5A (18W portonként)
USB-A2 kimenet 5V2A 5V2A

Regionális töltési mátrix

A hálózati töltés régió--függő, míg a PV-képesség 2100 W-on marad

Y5 EU charging input with 2500W AC 2100W solar and 12 to 15V car charging
EU-díj

220-240V · 13A max. · 2500W max

Ez a profil a 220–240 V-os Y5 konfigurációra vonatkozik.

Y5 US charging input with 1800W AC 2100W solar and 12 to 15V car charging
USA töltés

100-120V · 16A max. · 1800W max

Ez a profil a 100–120 V-os Y5 konfigurációra vonatkozik.

Napelem bemenet

12–148 V MPPT

18-140V működési tartomány, 15A-ig és maximum 2100W.

Jármű bemenet

12-15V · 8A max

A járműtöltés alacsonyabb{0}}sebességű beviteli útvonalat biztosít, ha a hálózat vagy a napelem nem elérhető.

Beszerzési ellenőrzés

Lefagyasztja a regionális beviteli verziót

Ne kombinálja a 2500 W-os EU AC bemenetet és az 1800 W US AC bemenetet egyetlen minősítetlen SKU specifikációban.

Y5 5040Wh LiFePO4 home backup power station application and device runtime reference

5 kWh energiatartalék

A biztonsági mentési tervet a prioritási betöltések köré építse fel egy főcím-futási idő helyett

Az Y5 alkalmazási anyag egy 5040 Wh-s LiFePO4 akkumulátort azonosít, és bemutatja az otthoni mentést, a távmunkát, a kempingezést és a lakóautó-használatot. A közzétett futásidejű példák referenciaértékek; a projektbecslésnek a vevő valós terhelési profilját kell használnia.

  • Tartsa előnyben az alacsony fogyasztású-hálózati, kommunikációs és világítási terhelést
  • Ellenőrizze külön a kompresszor és a motor indítási igényét
  • Számítsa ki a nagyobb{0}}teljesítményű főzési vagy fűtési terhelést a tényleges munkaciklus alapján
  • Tartalék bővítési kapacitást olyan projektekhez, ahol a futásidő, nem az inverter teljesítménye a korlátozó tényező

Power Routing

Külön váltóáramú, nagy{0}}áramú egyenáramú és USB-terhelés a rendelkezésre álló interfészek között

Anderson

12V / 30A

Nagy-áramú DC kimenet a kompatibilis berendezésekhez és a megfelelő névleges kábelezéshez.

Autó / DC

12V / 10A · 120W összesen

Közvetlen 12 V-os kimenet a kompatibilis alacsonyabb áramú-eszközökhöz.

USB-C

2 × 60W

Akár 20V/3A profilok a kompatibilis USB-C-eszközökhöz.

USB-A

3 × 18W + 1 × 10W

Több USB{0}}A port a kisebb elektronikai cikkekhez és tartozékokhoz.

Bővítő létra

Adja hozzá az Y5-BAT-ot, ha a tárolt energia a korlát, nem pedig a váltakozó áramú kimenet

Az Y5 párosítható az Y5-BAT-tal, ha egy projektnek további tárolt energiára van szüksége. Az ellenőrzött kompatibilitási korlát legfeljebb 15 csomag. A bővítés tervezése továbbra is elkülönül az EU vagy az USA AC konfigurációjától.

Y5 alapegység

5040Wh belső kapacitás

Kezdje az alapegységgel, amikor annak energiatartaléka már lefedi a szükséges tartalék időtartamot.

Y5-BAT

5040 Wh-s bővítő akkumulátor

Használjon kompatibilis kiegészítőt-akkumulátorokhoz, ha az alkalmazás több tárolt energiát igényel.

Kompatibilitás

Legfeljebb 15 csomag szerepel a listán

Mielőtt jóváhagyná a több-akkumulátorrendelést, ellenőrizze a csatlakozási módot és a tesztelt rendszerverzió{1}}követelményeit az adott projekthez.

Y5 dimensions 641.5 by 304.5 by 437.5 millimeters and 51 kilogram net weight

Elhelyezés és mobilitás

Egy 51 kg-os 5 kWh-s egység tervezett hozzáférést, tároló- és szállítóhelyet igényel

Az Y5 körülbelül 641,5 × 304,5 × 437,5 mm méretű és 51 kg tömegű. Az integrált kerekek segítik a rövid -távolságú mozgást, de az egységet továbbra is nehéz tartalék eszköznek kell tervezni, nem pedig kézi-kempingakkumulátornak.

  • Szélesség: 641,5 mm / 25,26 hüvelyk
  • Mélység: 304,5 mm / 11,99 hüvelyk
  • Magasság: 437,5 mm / 17,22 hüvelyk
  • Nettó tömeg: 51 kg / 112,4 lb
Y5 5040Wh wheeled power station used at an outdoor camping setup

Másodlagos mobilhasználat

A kerekes burkolat az ideiglenes kültéri telepítést is támogatja

Az otthoni biztonsági mentés az Y5 elsődleges kategóriája, de a kerekes alváz lehetővé teszi az áthelyezést lakóautó-utazáshoz, távmunkához vagy ideiglenes kültéri áramellátáshoz. A terhelési korlátoknak és a környezeti feltételeknek továbbra is meg kell felelniük a kiválasztott cikkszámnak.

Az Y5 itt nem IP{1}}besorolású ipari egységként szerepel. Azok a projektek, amelyek megerősített IP54-es ipari erőművet igényelnek, inkább az R5 terméket vizsgálják felül.

Műszaki előírások

Y5 Műszaki előírások a beszerzések felülvizsgálatához

Modell Y5
Termék típusa 5040 Wh-s bővíthető otthoni tartalék erőmű
Akkumulátor kapacitása 5040 Wh
Akkumulátor kémia LiFePO4
EU AC kimenet 220-240V, 50/60Hz, 5000W max
US AC kimenet 100-120V, 50/60Hz, 4000W max
Túlfeszültség kimenet 7000W
EU bypass mód 5000W
US Bypass mód 2200W
EU AC töltőbemenet 220–240 V, 50 Hz, max. 13A, max. 2500 W
US AC töltő bemenet 100–120 V, 60 Hz, max. 16A, max. 1800 W
Napelem bemenet 12–148 V MPPT; 18-140V, max 15A, max. 2100W
Jármű bemenet 12-15V, 8A max
USB-A1 kimenet 5V3A; 9V2A; 12V1,5A (18W portonként)
USB-A2 kimenet 5V2A
USB-C kimenet 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W portonként)
12V DC / autós aljzat 12V / 10A / 120W összesen
Anderson kimenet 12V / 30A
Méretek 641,5 × 304,5 × 437,5 mm / 25,26 × 11,99 × 17,22 hüvelyk
Nettó súly 51 kg / 112,4 font
Bővítő akkumulátor Y5-BAT 5040Wh; legfeljebb 15 csomag, amely kompatibilis az Y5-tel

A gyártás előtt a beszerzési rendelésnek azonosítania kell a célpiacot, a foglalat formátumát és a megfelelő kimeneti, bemeneti és bypass értékeket. Ne idézze ezeket a regionális mezőket cikkszám-hivatkozás nélkül.

Y5 package with AC Anderson vehicle 7909 and MC4 charging cables manual and warranty card

Csatlakozási csomag

A szabványos Y5 kábelkészlet négy töltési és csatlakozási útvonalat fed le

A jelenlegi Y5 csomagképen egy átfogó csatlakozási készlet látható, a használati útmutatóval és a jótállási jegygel együtt.

Hálózat

AC töltőkábel

Csatlakoztassa a hálózati kábelt a jóváhagyott, forgalmazott csatlakozóhoz és elektromos cikkszámhoz.

Anderson Link

Anderson-–-Anderson kábel

A végső csomagolási lista jóváhagyása előtt ellenőrizze a tervezett Anderson kapcsolatot.

Jármű / DC

Öngyújtó és 7909 adapterek

A csomagcímkéken a szivargyújtó-gyújtó-az-Anderson és a 7909--Anderson kábel látható.

Nap

MC4--Anderson kábel

Párosítsa a PV hardverrel csak azután, hogy a tömb feszültségét és áramát ellenőrizték az Y5 bemeneti határértékekkel.

A képen a használati útmutató és a jótállási jegy is látható. Minden nagykereskedelmi rendelésnél ellenőrizze a kábel mennyiségét, a kézikönyv nyelvét, a márkajelzést és a garancia szövegét.

Y5 home backup power stations undergoing factory electrical inspection and quality testing

Gyári kibocsátás-vezérlés

A gyári kiadás tesztelésének ellenőriznie kell a pontos Y5 piaci konfigurációt

Az Y5 egységek szállítás előtt elektromos ellenőrzésen esnek át. A tömeges kiadást a jóváhagyott piaci verzióhoz, az interfészkészlethez és a rendelés-specifikus konfigurációhoz kell kötni.

  • Erősítse meg az Y5 azonosságot, az 5040 Wh kapacitást és a célpiaci -SKU-t
  • Tesztelje az alkalmazható AC mennyezetet: 5000 W EU vagy 4000 W US
  • Ellenőrizze a 7000 W-os túlfeszültség-választ és a piac-specifikus bypass-korlátot
  • Tesztelje a hálózati, a PV és a jármű töltési útvonalait a megrendelt változathoz
  • Ellenőrizze az Anderson, az USB-C, az USB-A és a 12 V-os kimenet működését
  • Illessze a csomagolt kábeleket és az Y5-BAT bármely követelményét a beszerzési rendeléshez

Nagykereskedelmi vásárlási specifikáció

A nagykereskedelmi Y5 árajánlat a rendeltetési -piaci cikkszám kiválasztásával kezdődik

Forgalmazók, importőrök, privát márkás{0}}vásárlók és projektmegrendelések esetén az Y5-öt egy meghatározott piaci konfigurációból kell idézni. A kapacitást, az AC verziót, a várható terheléseket és a bővítési szándékot külön beszerzési mezőként kell megadni.

Piaci verzió

EU vagy US elektromos profil

Állítsa be a célországot a feszültség, a frekvencia és az aljzat formátumával együtt.

Profil betöltése

Folyamatos és indítási igény

Mutassa be az együtt működő terheléseket, és jelölje meg a motorokat, kompresszorokat vagy más nagy{0}}indítású eszközöket.

Energia / terjeszkedés

Futásidő és Y5-BAT terv

Adja meg a biztonsági mentés célablakát és a tervezett Y5-BAT mennyiséget, ha bővítésre van szükség.

Kereskedelmi csomag

Mennyiség, márkajelzés és dokumentumok

Adja meg a mennyiséget, a saját-címke iránti igényt, a csomagolást, a dokumentum nyelvét és a szállítási céldátumot.

Gyakran Ismételt Kérdések

Y5 vásárlói kérdések a regionális verziókkal és a rendszerméretekkel kapcsolatban

K: Minden Y5 verzió 5000 W-os erőmű?

V: Nem. A jelenlegi EU-s verzió legfeljebb 5000 W-os, míg az amerikai verzió legfeljebb 4000 W-ot tartalmaz. Mindkettő az Y5 modellcsaládot és 5040 Wh kapacitást használja.

K: Mi az Y5 túlfeszültség kimenete?

V: Mindkét jelenlegi piaci konfiguráció 7000 W-os túlfeszültséget ír elő.

K: Mennyi AC töltési teljesítményt támogat az Y5?

V: A maximális hálózati töltés 2500 W az EU SKU és 1800 W az US SKU esetében.

K: Milyen szoláris bemenetet fogadhat el az Y5?

V: A PV bemenet 2100 W-ig van megadva. A szoláris bemeneti ablak 12–148 V, működési tartománya 18–140 V, maximális áramerőssége 15 A.

K: Használhatja az Y5 az Y5-BAT bővítőelemeket?

V: Igen. Az ellenőrzött kompatibilitási korlát legfeljebb 15 Y5{4}}BAT-csomag. A több akkumulátoros rendelés véglegesítése előtt meg kell erősíteni a csatlakozási hardverre és a tesztelt rendszerverzióra{5}} vonatkozó követelményeket.

K: Milyen akkumulátor kémiát használ az Y5?

V: A jelenlegi Y5 alkalmazásgrafika az 5040 Wh-s akkumulátort LiFePO4-ként azonosítja.

K: Rendelhetek nagykereskedelmi Y5 otthoni tartalék erőműveket?

V: Igen. A nagykereskedelmi áttekintéshez adja meg a rendelési mennyiséget, a piaci verziót, a várható terheléseket, a terhelési módot, a bővítési tervet, valamint a saját-címke vagy a dokumentáció követelményeit.

K: Mit kell megadnom tömeges Y5 árajánlat esetén?

V: Küldje el a célországot, a rendelési mennyiséget, az elektromos cikkszámot, az egyidejű betöltéseket, az indítási-igénylési megjegyzéseket, a tartalék-időpontot, a szolár-tömb adatait, az Y5-BAT mennyiségét és a kereskedelmi csomagolási vagy dokumentumkövetelményeket.

 

 

Küldje el a célországot, a rendelési mennyiséget, az elektromos cikkszámot, az egyidejű betöltéseket, az indítási-igénylési megjegyzéseket, a tartalék-időpontot, a szolár-tömb részleteit, az Y5-BAT mennyiséget és a kereskedelmi csomagolási vagy dokumentumkövetelményeket.

Kérjen árajánlatot

Készítsen Y5 tömeges megrendelést a piaci verziótól kifelé

Adja meg a piaci verziót, a mennyiséget, az aljzatigényt, a terhelési listát, az indítási-energiaszükségletet, a tartalék-időtartamot, a PV-tervet, az Y5-BAT mennyiséget és a saját márkás dokumentációt, hogy a konfiguráció áttekinthető legyen az ajánlattétel előtt.

Népszerű tags: 5 kWh bővíthető otthoni tartalék erőmű, Kína 5 kWh bővíthető otthoni tartalék erőmű gyártók, gyár

A szálláslekérdezés elküldése