Számtalan kis hegyre néző (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. a 2400w-os 2232wh-s napkollektorok egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Világszerte vezető gyártóberendezésekkel és erős gyártási képességekkel rendelkezünk. Üdvözöljük a nagykereskedelmi ömlesztett prémium 2400w 2232wh napelem generátor gyárunkból.
2400 W-os hordozható erőműgyártó a teljes terepi{1}}energiaellátáshoz
Az Y024 2232 Wh energiatárolást 2400 W névleges váltakozó áramú kimenettel, 2600 W boost képességgel és 4500 W csúcsteljesítménnyel kombinál. A 800 W-os napelem bemenettel, 140 W-os USB-C kimenettel és egy teljesebb töltő-tartozékkészlettel olyan vásárlók számára készült, akiknek 2 kWh-s{13}}osztályú hordozható energiaplatformra van szükségük.
A szabványos tartozékcsomaghoz válassza az Y024-et, ne csak a modellnév alapján
Az Y024 és az Y024 Lite több magkimeneti adattal rendelkezik, de a töltési profiljuk és a mellékelt kábelkészletük eltérő. Az árajánlat vagy a beszerzési megrendelés elkészítésekor külön kereskedelmi konfigurációként kezelje őket.
Teljesebb kábelcsomag vegyes töltési forrásokhoz
- AC töltőkábel látható
- Az öngyújtó-–-Anderson kábel látható
- Az MC4-–Anderson kábel látható
- Használati útmutató és garancialevél látható
- A legújabb Y024 AC bemenet: 700 W-ig
Különféle töltési és{0}}kicsomagolási profil
- A Lite csomag kevesebb töltő{0}}kábel-tartozékot használ
- A Lite kábelkészlet nem tartalmazza az MC4-–Anderson kábelt, amely az Y024-nél látható
- A Lite verzió más AC töltési profilt használ
- Használja a dedikált Lite PDP-t, ha Lite konfigurációra van szükség
2400 W névleges teljesítmény az EU és az Egyesült Államok konfigurációiban
Az Y024 EU 230 V és US 120 V kimeneti konfigurációkban kapható. Mindkettő 2400 W névleges teljesítményt, 2600 W boost módot és 4500 W csúcsteljesítményt használ, míg a kimeneti frekvencia a piaci változathoz igazodik.
| Specifikáció | EU-s verzió | Amerikai verzió |
|---|---|---|
| Névleges feszültség | 230Vac | 120Vac |
| Névleges teljesítmény | 2400W | 2400W |
| Boost Mode | 2600W | 2600W |
| Csúcsteljesítmény | 4500W | 4500W |
| Frekvencia | 50/60Hz | 60 Hz |
Tömeges megrendelés esetén a célországot és az aljzatszabványt a gyártás előtt zárolni kell. Ne kezelje az Egyesült Államokban és az EU-ban található aljzatok elrendezését egyetlen univerzális cikkszámként.
A 800 W-os napelem bemenet központi szerepet játszik az Y024 töltési tervben
A szabványos Y024 egy 700 W-os váltóáramú töltési útvonalat kombinál egy 800 W-os maximális PV bemenettel. A hálózaton kívüli-programok és helyszíni telepítések esetén ez a napelemes-panelt a beszerzési specifikáció alapvető részévé teszi, nem pedig másodlagos kiegészítő döntésként.
- US AC bemenet: 90–140 Vac, 12A, 50/60Hz, 700W
- EU AC bemenet: 200–240 Vac, 6,5 A, 50/60 Hz, 700 W
- PV bemenet: 12-78Vdc
- MPPT tartomány: 16-70V
- PV áram: 13A-ig
- Maximális napelem bemenet: 800W
- Járműtöltő bemenet: 12–15,5 V, 8,5 A-ig
Ha lehetséges, tartsa távol a laptopokat, a fényképezőgépeket és a mobil elektronikai eszközöket a hálózati aljzatoktól
Az Y024 közvetlen USB-t és 12 V-os kimeneti útvonalat tartalmaz a kompatibilis eszközökhöz. A natív DC-kimenetek adott esetben megőrizhetik a váltakozó áramú aljzatokat azon berendezések számára, amelyeknek valóban inverteres-táplálásra van szükségük.
140W-ig
Az USB-C-profilok akár 28V/5A-ig és 140W-ig bővíthetők a kompatibilis USB-C PD-eszközök és -kábelek számára.
18W-ig
Külön útvonalat biztosít az általános USB-eszközök számára anélkül, hogy AC aljzatot foglalna el.
12V / 10A
Az autó{0}}öngyújtó kimenete támogatja a kompatibilis 12 V-os berendezéseket a felsorolt áramkorlátokon belül.
2 kWh-osztályú platform terepmunkához, irodai folytonossághoz és ideiglenes biztonsági mentéshez
Töltse fel a mobil eszközöket a működési ciklusok között
Építse fel a terepi tervet a töltő teljesítményéből, az eszközök számából és a munkanap során várható töltési ciklusokból.
Futtassa a kiválasztott munkaállomás és hálózati betöltéseket
A szükséges működési idő becsléséhez használja a számítógépek, kijelzők, hálózati hardverek és perifériák kombinált rajzát.
A kiválasztott alapvető terhelések rangsorolása
Különítse el a folyamatos igényt az indítási igénytől, és határozza meg, hogy mely eszközöknek kell ténylegesen áram alatt maradniuk a kimaradás alatt.
Y024 Műszaki előírások a beszerzések felülvizsgálatához
| Modell | Y024 |
|---|---|
| Termék típusa | 2400W 2232Wh hordozható erőmű |
| Akkumulátor kapacitása | 2232Wh |
| Névleges AC kimenet | 2400W |
| Boost Output | 2600W |
| Csúcsteljesítmény | 4500W |
| EU AC kimenet | 230 Vac, 50/60 Hz |
| US AC kimenet | 120 VAC, 60 Hz |
| AC töltés bemenet | 700W-ig |
| Napelem bemenet | 12–78 VDC; MPPT 16–70 V; 13A-ig; 800W max |
| Jármű töltő bemenet | 12–15,5 V, 8,5 A-ig |
| USB-C kimenet | 140 W-ig, beleértve a 20V/5A és 28V/5A listás profilokat |
| USB-A kimenet | 18W-ig |
| 12V DC kimenet | 12V / 10A |
| Méretek | 457 × 270 × 310 mm / 17,99 × 10,63 × 12,2 hüvelyk |
| Nettó súly | 20,5 kg / 45,2 font |
| Védelmi hivatkozás | IP21 |
Szabályozott-piaci megrendelések esetén a szállítás előtt erősítse meg a szükséges megfelelőségi dokumentumokat a pontos Y024 piaci konfigurációval.
Használja a 457 × 270 × 310 mm-es alapterületet a logisztikai tervezésben
Az Y024 mérete 457 × 270 × 310 mm, súlya 20,5 kg. Használja ezeket az értékeket a kartondobozok tervezéséhez, a járműbetöltéshez, a polckiosztáshoz és a kézi mozgatáshoz.
- Szélesség: 457 mm / 17,99 hüvelyk
- Mélység: 270 mm / 10,63 hüvelyk
- Magasság: 310 mm / 12,2 hüvelyk
- Nettó tömeg: 20,5 kg / 45,2 font
Három töltőkábel teszi teljesebbé a szabványos Y024 csomagot
A szabványos Y024 csomag három töltőkábel-tartozékot és nyomtatott dokumentumokat tartalmaz. Ez a teljesebb csomag-gyakorlati ok arra, hogy az Y024 és az Y024 Lite külön kereskedelmi konfigurációként maradjon.
AC töltőkábel ×1
Erősítse meg a végső hálózati csatlakozót és a rendeltetési{0}}piaci verziót a kereskedelmi csomagolási listán.
Öngyújtó-–-Anderson kábel ×1
A szabványos Y024 kábelkészlethez tartozó jármű{0}}töltőcsatlakozást biztosítja.
MC4--Anderson kábel ×1
Támogatja a csatlakozástervezést kompatibilis napelemekkel az Y024 PV bemeneti tartományon belül.
Kézikönyv és jótállási jegy
Gyártás előtt erősítse meg a végső nyelvi, márkaépítési és piacspecifikus{0}}dokumentumkövetelményeket.
A 2400 W-os hordozható erőmű gyári ellenőrzése a szabvány Y024 konfigurációhoz
A nagykereskedelmi Y024 gyártásnál a kiadási ellenőrzésünk megegyezik a megrendelt piaci verzióval és kicsomagolással, nem csak a fő teljesítményével. Szállítás előtt működési, terhelési, kapacitási és biztonsági ellenőrzéseket végeznek.
- Erősítse meg a 2232Wh-s modell azonosságát és a jóváhagyott piaci verziót
- Ellenőrizze a 2400 W névleges teljesítményt és a rövid{1}}időtartamú boost/csúcs viselkedést
- Ellenőrizze a 700 W-os váltóáramú töltési útvonalat az Y024-nél
- Ellenőrizze a PV bemeneti tartományt és a 800 W szoláris határt
- Tesztelje az AC, USB-C, USB-A és 12V kimeneti funkciókat
- Erősítse meg mindhárom töltőkábelt a jóváhagyott csomaggal-
- Párosítsa össze a szükséges megfelelőségi dokumentumokat a megrendelt Y024 piaci verzióval
A nagykereskedelmi Y024 rendeléseknek zárolniuk kell a teljes telepítési csomagot
Y024 hordozható erőműveket szállítunk forgalmazóknak, importőröknek, saját márkás{1}}programoknak és projektvásárlóknak. Egy hasznos tömeges specifikációnak meg kell határoznia a piaci verziót, a terhelési profilt, a napelemes tervet és a szabványos tartozékcsomagot a beszerzési rendelés kiadása előtt.
120V US vagy 230V EU
Állítsa be a célországot, az aljzat szabványt és a szükséges piaci konfigurációt.
Folyamatos és indítási igény
Különítse el azokat az eszközöket, amelyek folyamatosan működnek a rövid időn belüli, nagy{0}}indítási igényű berendezésektől.
A panel feszültsége és a csatlakozó útja
Határozza meg a panel elektromos értékeit, és adott esetben erősítse meg az MC4-–Anderson kábel használatát.
Mennyiség, márkajelzés és dokumentumok
Erősítse meg a rendelési mennyiséget, a privát-címkékre vonatkozó követelményeket, a kicsomagolást-, a kézi nyelvű és dokumentumigényeket.
Y024 termék- és beszerzési kérdések
K: Mi az Y024 névleges teljesítménye?
V: Az Y024 névleges teljesítménye 2400 W AC, 2600 W-os boost móddal és 4500 W-os csúcsteljesítménnyel a rövid-időtartamú igények kielégítésére.
K: Milyen AC töltési teljesítményt támogat az Y024?
V: Az Y024 akár 700 W-os váltóáramú töltést is támogat mind az egyesült államokbeli, mind az EU-beli bemeneti konfigurációkban.
K: Mennyi napelem bemenetet támogat az Y024?
V: Az Y024 akár 800 W napelem bemenetet támogat, 12–78 V DC PV bemenettel, 16–70 V MPPT tartományt és 13 A bemeneti áramot.
K: Mi a különbség az Y024 és az Y024 Lite között?
V: A szabványos Y024 teljesebb kábelkészletet tartalmaz MC4-–-Anderson kábellel, míg az Y024 Lite csökkentett töltőkábelcsomagot használ. Az AC töltési profiljaik is különböznek, ezért külön konfigurációként kell feltüntetni őket.
K: Az Y024 biztosít 140 W-os USB-C kimenetet?
V: Igen. Az Y024 USB-C töltési profilokat biztosít 28V/5A-ig és 140W-ig a kompatibilis USB-C PD-eszközökhöz és -kábelekhez.
K: Milyen tartozékok láthatók az Y024 szabványon?
V: A szabványos Y024 csomag egy öngyújtó-–-Anderson kábelt, egy AC töltőkábelt, egy MC4-–Anderson kábelt, egy használati útmutatót és egy jótállási jegyet tartalmaz.
K: Rendelhetek nagykereskedelmi Y024 hordozható erőműveket?
V: Igen. Áttekintjük az Y024 nagykereskedelmi követelményeit mennyiség, célpiac, feszültség és aljzat konfiguráció, terhelési profil, napelem terv, márkajelzés, csomagolás és dokumentáció alapján.
K: Mit kell küldenem tömeges Y024 árajánlat esetén?
V: Kérjük, küldje el a célországot, a mennyiséget, a feszültséget és az aljzatszabványt, a csatlakoztatott terheléseket, az indítási igényt, a futási idő célját, a napelemes{0}}panel tervet, a márkajelzést, a csomagolást, a szükséges dokumentumokat és a szállítási határidőt.
Konfigurálja a szabványos Y024 csomagot az Ön piacán
A gyorsabb műszaki és kereskedelmi áttekintés érdekében adja meg a célpiacot, a szükséges mennyiséget, a váltóáramú feszültséget és az aljzat szabványát, a csatlakoztatott terheléseket, az indítási igényt, a napelemes -panel specifikációit, a márkajelzést, a végső tartozékcsomagot és a dokumentumkövetelményeket.
Népszerű tags: 2400w 2232wh napelem generátor, Kína 2400w 2232wh napelem generátor gyártók, gyár
