2000 W-os, bővíthető otthoni tartalék erőmű

A szálláslekérdezés elküldése
2000 W-os, bővíthető otthoni tartalék erőmű
Részletek
• 1024 Wh LiFePO4 akkumulátor 3500+ ciklussal
• 2000 W névleges váltóáramú kimenet / 4500 W túlfeszültség
• Y2-BAT-tal bővíthető, akár 15 csomagig
• AC töltési bemenet 1400 W-ig
• Napelemes töltési bemenet 800 W-ig
• 100 W USB-C plusz 12 V DC kimenet
• 384 × 232 × 295 mm-es kompakt ház
• Nettó tömeg: 12,6 kg
Termék besorolás
Otthoni tartalék erőművek
Share to
Leírás

Számtalan kis hegyre néző (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. a 2000 wattos bővíthető otthoni tartalék erőművek egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Világszerte vezető gyártóberendezésekkel és erős gyártási képességekkel rendelkezünk. Üdvözöljük a nagykereskedelmi ömlesztett prémium 2000 W-os bővíthető otthoni tartalék erőműben gyárunkból.

 

Y1|Bővíthető otthoni tartalék tápellátás

2000 W-os otthoni tartalék erőműgyártó Y2-BAT bővítéssel

Az Y1 egy 1024 Wh-s LiFePO4 akkumulátorral és 2000 W névleges váltóáramú kimenettel kezdődik, majd hozzáad egy olyan funkciót, amely megváltoztatja a vásárlók jövőbeli tartalékkapacitás tervezését: kompatibilitás az Y2-BAT bővítőakkumulátorokkal. A jelenlegi Y1 termék adathordozóján 4500 W túlfeszültség, 1400 W AC töltés, 800 W napelem bemenet és 100 W USB-C kimenet is szerepel.

Rendszertervezés:Mérje meg az alapegységet az azonnali terhelési igénynek megfelelően, majd értékelje külön az Y2-BAT bővítését az olyan projekteknél, amelyek több tárolt energiát igényelnek. A folyamatos váltakozó áramú terhelést továbbra is korlátozza a 2000 W-os inverter.
YAZO Y1 2000W 1024Wh expandable home backup power station angled view
1024WhLiFePO4 alap akkumulátor
2000WNévleges AC kimenet
4500WTúlfeszültség kimenet
800WMaximális napenergia bemenet
15Maximális Y2-BAT csomagok az Y1-hez

Bővíthető építészet

Kezdje 1024 Wh-ról, és tartsa nyitva a bővítési utat

Az Y1 eltér a rögzített-kapacitású 1 kWh-s erőművektől, mivel támogatja az Y2-BAT bővítési platformot. Az Y1-hez legfeljebb 15 Y2-BAT csomag van megadva; a csatlakozási hardver és a rendszerverzió követelményeit meg kell erősíteni a végső projektkonfigurációhoz.

Alaprendszer

Az Y1 biztosítja az invertert, a vezérlőket és az első 1024 Wh-t

Használja az Y1 alapegységet, ha a projekthez 2000 W-os váltóáramú platformra van szüksége kompakt kezdeti akkumulátorral. Csak akkor adja hozzá a bővítést, ha a beszerzési megbízás több tárolt energiát igényel.

  • 1024Wh LiFePO4 akkumulátor a főerőműben
  • A 2000 W névleges váltóáramú kimenet továbbra is a folyamatos inverter határértéke
  • Y2-A BAT-kompatibilitás külön kapacitásbővítési útvonalat hoz létre
  • Legfeljebb 15 Y2-BAT csomag kompatibilis az Y1-gyel
2048 WhY2-BAT szerint

A kompatibilis Y2-BAT modellhez tartozó bővítő{0}}akkumulátorkapacitás.

15 MaxKompatibilitási korlát

Az Y1 bővítőplatformhoz megadott maximális Y2-BAT csomagszám.

Külön ellenőrzésCsatlakozás részletei

A több akkumulátoros projekt kiadása előtt ellenőrizze a szükséges kábelt és a megfelelő firmware- vagy hardververziót.

Akkumulátor és terhelési profil

1024 Wh LiFePO4 akkumulátor a kiemelt tartalék terhelésekhez

Y1 1024Wh LiFePO4 power station application chart for home backup outdoor and digital devices

Az Y1 akkumulátor teljesítménye 1024 Wh LiFePO4 kémiával és 3500+ ciklusreferenciával. A tényleges mentési idő függ az eszköz igénybevételétől, az átalakítási veszteségektől, a munkaciklustól és a töltés kezdeti állapotától.

Hálózat és kommunikáció

Tartsa prioritásként a csatlakozási terhelést

Az útválasztókat, a kommunikációs eszközöket és az alacsony fogyasztású{0}} világítást el lehet választani a nagyobb készülékterheléstől a kimaradási lefedettség tervezésekor.

Hűtés

Ellenőrizze a kompresszor indítási igényét

Hűtőszekrények vagy más kompresszor{0}}alapú berendezések értékeléséhez használja az üzemi teljesítményt és az indítási teljesítményt is.

Számítógépek és kijelzők

Készítsen egy kis{0}}irodai biztonsági mentési listát

Számítsa ki a számítógépek, monitorok, hálózati hardverek és egyéb szükséges perifériák együttes felhasználását.

Orvosi és személyi eszközök

Ellenőrizze az átviteli és futásidejű követelményeket

Érzékeny berendezések esetén használat előtt ellenőrizze az áramminőséget, az átviteli viselkedést és az eszköz gyártójának tartalék{0}}energiaszükségletét.

Regionális AC verziók

Egy 2000 W-os platform külön EU és USA kimeneti konfigurációkkal

Az Y1 piacspecifikus AC verziókban kapható. Az EU-konfiguráció 220–240 V-os kimenetet használ, míg az amerikai verzió 100–120 V-ot. Mindkettő 2000 W névleges teljesítményt, 4500 W túlfeszültséget és 2000 W bypass módot tartalmaz.

Y1 EU 220 to 240V output specification with 2000W AC 4500W surge 100W USB-C and 12V DC
EU-s verzió

220–240 V AC · 50/60 Hz

2000 W névleges kimenet, 4500 W túlfeszültség, 2000 W bypass, 100 W USB-C és 12V/10A DC kimenet.

Y1 US 100 to 120V output specification with 2000W AC 4500W surge 100W USB-C and 12V DC
Amerikai verzió

100–120 V AC · 50/60 Hz

2000 W névleges kimenet, 4500 W túlfeszültség, 2000 W bypass, 100 W USB-C és 12V/10A DC kimenet.

Mező EU-s verzió Amerikai verzió
AC kimeneti feszültség 220–240V 100–120V
Frekvencia 50/60Hz 50/60Hz
Névleges AC kimenet 2000W 2000W
Túlfeszültség kimenet 4500W 4500W
Bypass mód 2000W 2000W
USB-C Akár 100 W-os portonként Akár 100 W-os portonként
Y1 1400W AC 800W solar and vehicle charging input specifications

Három feltöltési út

1400 W AC töltés, 800 W napelem bemenet és jármű töltés

A töltési architektúra támogatja a gyors otthoni hálózati visszaállítást, a nagy-energiájú napelemes bemenetet a hálózaton kívüli-használathoz, valamint az alacsonyabb-teljesítményű járműtöltést, amikor a rendszer szállítás közben van.

  • US AC bemenet: 90-140V, 50/60Hz, akár 12A és 1400W
  • EU AC bemenet: 190–250 V, 50/60 Hz, akár 6,5 A és 1400 W
  • Napelemes bemenet: 12-78V MPPT
  • PV működési tartomány: 18-75V, 14A és 800W-ig
  • Jármű bemenet: 12-15V, 8A-ig

Hordozható használatra a házon túl

A bővíthető otthoni{0}}mentési platform utazásra is alkalmas

12,6 kg-jával az Y1 elég szállítható marad ideiglenes kültéri használatra. Ugyanaz a 2000 W-os inverter és 1024 Wh-s alapakkumulátor támogatja a kompatibilis kempingelektronikát, fotófelszerelést és mobil munkaeszközöket, ha a terhelés a termék határain belül marad.

Y1 2000W portable power station used at an outdoor camping setup
Kempingezés és utazás

Hordozható terhelésekhez használja az alap 1024 Wh-s csomagot

Tervezze meg a készülékeket az egyidejű teljesítmény és a várható üzemidő alapján, majd válassza a váltakozó áramú, napelemes vagy járműtöltést az utazáshoz.

Miért Standard Y1?

Válassza a bővítést és a teljesebb kábelkészletet a nagyobb USB{0}}C-teljesítmény mellett

Az Y1 Lite nagyobb, 140 W-os USB-C kimenetet biztosít, de a szabványos Y1 jobban illeszkedik, ha a projekt kifejezetten Y2-BAT bővítési kompatibilitást és a mellékelt MC4-Anderson töltőkábelt igényel.

Műszaki előírások

Y1 Műszaki előírások a beszerzések felülvizsgálatához

Modell Y1
Terméktípus 2000W 1024Wh bővíthető otthoni tartalék erőmű
Akkumulátor kapacitása 1024Wh
Akkumulátor kémia LiFePO4
Ciklus referencia 3500+ ciklus; erősítse meg a ciklus-teszt feltételeit a végső vásárlási specifikációhoz
Névleges AC kimenet 2000W
Túlfeszültség kimenet 4500W
Bypass mód 2000W
EU AC kimenet 220-240V, 50/60Hz
US AC kimenet 100-120V, 50/60Hz
AC töltés bemenet 1400W-ig
Napelem bemenet 12–78 V MPPT; 18-75V, 14A-ig, 800W max
Jármű bemenet 12-15V, 8A-ig
USB-A kimenet Akár 18 W-os portonként
USB-C kimenet Akár 100 W-os portonként
12V DC kimenet 12V / 10A / 120W összesen
Méretek 384 × 232 × 295 mm / 15,1 × 9,1 × 11,6 hüvelyk
Nettó súly 12,6 kg / 27,8 font
Védelmi besorolás IP21
Bővítő akkumulátor Y2-BAT 2048Wh; legfeljebb 15 Y1 kompatibilis csomag

A szabályozott-piaci megbízások esetében a szükséges megfelelőségi dokumentumokat a pontos Y1 piaci verzióval kell egyeztetni a szállítás előtt. A tanúsítványszámok és az érvényességi adatok nem szerepelnek ezen a PDP-n.

Y1 dimensions 384 by 232 by 295 millimeters and 12.6 kilogram net weight

Fizikai tervezés

12,6 kg-os alapegység polc, jármű és tartalék rendszer elhelyezéséhez

Az Y1 mérete 384 × 232 × 295 mm, súlya 12,6 kg. Ezek a méretek hasznosak a tárolás, a szállítás, a munkaállomás elhelyezésének vagy az otthoni biztonsági mentés körüli terület tervezésénél.

  • Szélesség: 384 mm / 15,1 hüvelyk
  • Mélység: 232 mm / 9,1 hüvelyk
  • Magasság: 295 mm / 11,6 hüvelyk
  • Nettó tömeg: 12,6 kg / 27,8 font
Y1 standard package with AC cable lighter-to-Anderson MC4-to-Anderson cable manual and warranty card

Normál Y1 csomag-Ki

Három töltőkábel támogatja a hálózati, a jármű és a szolár csatlakozási útvonalakat

Az Y1 csomag képe teljesebb kábelkészletet mutat, mint az Y1 Lite. A szabványos csomag tartalmaz egy váltóáramú töltőkábelt, egy szivargyújtó-–-Anderson kábelt és egy MC4-–Anderson kábelt, valamint a nyomtatott felhasználói kézikönyvet és a garanciajegyet.

Hálózat

AC töltőkábel

A kereskedelmi csomagolási lista lefagyása előtt ellenőrizze a rendeltetési{0}}piaci csatlakozót.

Jármű

Öngyújtó-–-Anderson kábel

Biztosítja a normál Y1 csomagban található{0}}jármű-töltőcsatlakozást.

Nap

MC4--Anderson kábel

Támogatja a kompatibilis napelemes{0}}csatlakozást az Y1 PV bemeneti specifikáción belül.

Dokumentumok

Kézikönyv és jótállási jegy

Erősítse meg a végső megrendelés nyelvi, márkanév- és piacspecifikus{0}}dokumentumkövetelményeit.

Y1 2000W home backup power station undergoing factory comprehensive electrical testing

Gyári ellenőrzés

2000 W-os otthoni tartalék erőmű gyári ellenőrzése szállítás előtt

Az Y1 egységeket a nagykereskedelmi forgalomba hozatal előtt egy átfogó elektromos vizsgálati területen ellenőrzik. Az ellenőrzésnek ki kell terjednie a megrendelt piaci verzióra, a töltési funkciókra, a kimeneti interfészekre és a jóváhagyott csomagra-.

  • Ellenőrizze a modell azonosságát, a kapacitást és a piaci feszültség verzióját
  • Ellenőrizze a 2000 W névleges teljesítményt és a 4500 W túlfeszültség viselkedését
  • Ellenőrizze az AC, a napelem és a jármű töltési bemeneteit
  • Ellenőrizze az AC, USB{0}}C, USB-A és 12V kimeneti funkciókat
  • Erősítse meg a szabványos három-kábel-tartozékkészletet
  • Ha az Y2-BAT a projekt része, külön ellenőrizze a bővítési követelményeket

A nagykereskedelmi projekt meghatározása

A nagykereskedelmi Y1 rendeléseknek meg kell határozniuk az energiaigényt és a bővítési szándékot is

Az Y1-et forgalmazóknak, importőröknek, privát márkás{1}}programoknak és projektvásárlóknak szállítjuk. Mivel az Y1 egy bővíthető rendszer alapját képezheti, az árajánlatnak nemcsak a mennyiséget és a piaci feszültséget kell rögzítenie, hanem azt is, hogy az Y2-BAT bővítése a kezdeti megrendelés vagy egy későbbi telepítési fázis része-e.

Terv betöltése

2000W folyamatos határ

Biztosítsa az egyidejű futó terheléseket, az indítási igényt és a biztonsági mentés szükséges időtartamát.

Bővítési terv

Csak alap-vagy Y2-BAT rendszer

Adja meg, hogy szükség van-e most bővítőelemekre, és adja meg a kompatibilis csomagok tervezett számát.

Piaci verzió

EU vagy US elektromos konfiguráció

Adja meg a célországot, a kimeneti feszültséget, a frekvenciát és a szükséges AC aljzat szabványt.

Kereskedelmi csomag

Mennyiség, márkajelzés és dokumentumok

Erősítse meg a rendelési mennyiséget, a logót, a csomagolást, a kézi nyelvet, a szükséges dokumentumokat és a szállítási határidőt.

Gyakran Ismételt Kérdések

Y1 műszaki és beszerzési kérdések

K: Mi az Y1 névleges és túlfeszültség-kimenete?

V: Az Y1 névleges teljesítménye 2000 W AC, és 4500 W túlfeszültséget jelez. Használjon 2000 W-ot a folyamatos-terheléstervezéshez.

K: Használhat Y1 Y2-BAT bővítőelemeket?

V: Igen. Az Y1 támogatja az Y2-BAT bővítést, legfeljebb 15 csomaggal az Y1 platformhoz. Erősítse meg a szükséges csatlakozási hardvert és a megfelelő rendszerverziót a projektkonfigurációhoz.

K: Milyen akkumulátor kémiát használ az Y1?

V: Az Y1 1024 Wh-s LiFePO4 akkumulátort használ 3500+ ciklusreferenciával. Erősítse meg a vonatkozó ciklus{5}}teszt feltételeit, ha azokat a vásárlási specifikáció előírja.

K: Mennyi váltakozó áramú és napelemes töltési bemenetet támogat az Y1?

V: Az Y1 akár 1400 W AC töltést és 800 W napelem bemenetet támogat. A PV bemenet 12–78 V MPPT 18–75 V 14 A-ig terjedő működési tartományban szerepel.

K: Mi a különbség az Y1 és az Y1 Lite között?

V: A szabványos Y1 kompatibilis az Y2-BAT bővítőakkumulátorokkal, és tartalmaz egy MC4-–-Anderson töltőkábelt. Az Y1 Lite nagyobb, 140 W-os USB-C kimenetet biztosít, míg az Y1 USB-C 100 W-on szerepel.

K: Milyen tartozékokat tartalmaz az Y1 szabvány?

V: A csomag képén egy váltakozó áramú töltőkábel, egy szivargyújtó-–-Anderson kábel, egy MC4-–Anderson kábel, egy felhasználói kézikönyv és egy jótállási jegy látható.

K: Vásárolhatok Y1 otthoni tartalék erőműveket nagykereskedelmi áron?

V: Igen. A nagykereskedelmi Y1 megkeresések áttekinthetők mennyiség, célpiac, AC konfiguráció, terhelési profil, bővítési terv, márkajelzés, csomagolás és szükséges dokumentumok alapján.

K: Mit kell küldenem tömeges Y1 árajánlat esetén?

V: Kérjük, küldje el a célországot, a mennyiséget, a váltakozó feszültséget és a csatlakozóaljzat szabványát, a csatlakoztatott terheléseket, az indítási igényt, a futási időt, az Y2-BAT bővítési követelményt, a töltési tervet, a márkajelzést, a csomagolást és a szükséges dokumentumokat.

Kérjük, küldje el a célországot, a mennyiséget, az AC feszültséget és az aljzat szabványát, a csatlakoztatott terheléseket, az indítási igényt, a futási időt, az Y2-BAT bővítési követelményt, a töltési tervet, a márkajelzést, a csomagolást és a szükséges dokumentumokat.

Kérjen árajánlatot

Építsen ömlesztett Y1 rendszert a mai terhelések és a holnap kapacitása köré

Ossza meg a célpiacot, a szükséges mennyiséget, a váltakozó áramú konfigurációt, az elsőbbségi terheléseket, az indítási igényeket, a futásidejű célt, az Y2-BAT bővítési tervet, a napenergia-igényt, a márkajelzést, a csomagolást és a dokumentációs igényeket a műszaki és kereskedelmi felülvizsgálathoz.

Népszerű tags: 2000 W bővíthető otthoni tartalék erőmű, Kína 2000 W bővíthető otthoni tartalék erőmű gyártók, gyár

A szálláslekérdezés elküldése