3600 W IP54 ipari hordozható erőmű

A szálláslekérdezés elküldése
3600 W IP54 ipari hordozható erőmű
Részletek
• 3072Wh LiFePO4 akkumulátor kapacitás
• 3600 W névleges AC kimenet / 7000 W túlfeszültség
• Megerősített IP54 védettség
• EU AC töltési bemenet 2500W-ig
• US AC töltési bemenet 1800 W-ig
• Napelemes töltési bemenet 2100 W-ig
• Y2-BAT-tal bővíthető, akár 15 csomagig
• 55,1 kg-os alváz nagy kerekekkel
Termék besorolás
Ipari erőművek
Share to
Leírás

Számtalan kis hegyre néző (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. a 3600 W-os ip54 ipari hordozható erőművek egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Világszerte vezető gyártóberendezésekkel és erős gyártási képességekkel rendelkezünk. Üdvözöljük a nagykereskedelmi ömlesztett prémium 3600w-os ip54 ipari hordozható erőműben gyárunkból.

 

R3|IP54 ipari erőmű

3600 W-os ipari hordozható erőműgyártó mobil munkaterületi áramellátáshoz

Az R3 3072 Wh LiFePO4 tárolót, 3600 W névleges váltóáramú kimenetet, 7000 W túlfeszültség-képességet és IP54 védelmi besorolást egyesít egy kerekes, ipari{6}}formátumú házban. Olyan vásárlóknak készült, akiknek masszívabb, 3 kWh-kategóriás platformra van szükségük, mint egy normál otthoni-tartalék- vagy kempingegységre.

IP-igény határa:Az R3 esetében az IP54 megerősített. Ez az oldal nem tartalmaz hivatalos IP-tanúsítványt vagy teszt{2}}jelentést, mivel a jelentés számát és a pontos tesztkört nem közölték közzététel céljából.
YAZO R3 3600W 3072Wh IP54 industrial portable power station angled view
3072WhLiFePO4 akkumulátor kapacitás
3600WNévleges AC kimenet
7000WTúlfeszültség kimenet
IP54Megerősített védelmi fokozat
2100WMaximális napenergia bemenet

Ipari kiválasztási logika

Válassza az R3-at, ha a környezetvédelem és a mobil munkaterület kezelése fontos

Az R3 3072 Wh / 3600 W teljesítményosztályon osztozik néhány nagy-kapacitású tartalék termékkel, de ipari helyzetét az ellenőrzött IP54-es besorolás, a nehezebb 55,1 kg-os alváz és az áthelyezhető nagy kerekek határozzák meg.

Megfelelő irány

Olyan projektek, amelyekhez robusztus mobil energiaforrásra van szükség

  • Távoli vagy ideiglenes munkaterületek, ahol a hálózati áram korlátozott
  • A berendezés terhelése a 3600 W folyamatos AC határon belül van
  • Azok a projektek, amelyeknél az IP54 a kiválasztási kritériumok részét képezi
  • Olyan telepítések, amelyek hasznot húznak egy kerekes 3 kWh{1}}osztályú erőműből
Megrendelés előtt erősítse meg

Ne válasszon egyedül a teljesítményből

  • Ellenőrizze a csatlakoztatott terhelést és a motor vagy a kompresszor indítási igényét
  • Erősítse meg a célpiac-AC feszültségre és bypassra vonatkozó követelményeit
  • Ellenőrizze a töltési forrást, a PV feszültséget/áramot és a csatlakozó útvonalát
  • Kérje a vonatkozó szellemi tulajdont vagy megfelelőségi bizonyítékot, ha egy projekt hivatalos dokumentációt igényel
R3 industrial power station technical specifications with EU 3600W output 2500W AC input and 2100W solar input

EU elektromos profil

220–240 V kimenet 3600 W bypass és 2500 W AC töltő bemenettel

A jelenlegi R3 műszaki adatlap egy EU/magas{1}}feszültségű konfigurációt mutat be 220–240 V AC kimenettel, 3600 W maximális folyamatos kimenettel, 7000 W túlfeszültséggel és 3600 W bypass móddal.

  • AC kimenet: 220-240V, 50/60Hz, max. 3600W
  • Túlfeszültség: 7000W
  • Bypass mód: 3600W
  • AC bemenet: 190–250 V, 50/60 Hz, max. 13A, max. 2500 W
  • Napelemes bemenet: 12-148V, MPPT 18-140V, max 15A, max. 2100W

Ugyanez a műszaki adatlap felsorolja a rövidzár-túláram-túláram-túlfeszültség, túlterhelés, túl-túlhőmérséklet és alacsony-feszültség elleni védelmi funkciókat.

R3 US 100 to 120V output ports with 3600W AC 7000W surge USB and 12V DC output

Amerikai elektromos profil

A 100–120 V-os változat megtartja a 3600 W-os kimenetet, de 2200 W-os bypass-korlátot használ

A dedikált amerikai kimeneti grafika az R3 névleges kimenetet 3600 W-on tartja, a túlfeszültséget pedig 7000 W-on tartja, miközben megváltoztatja az AC feszültséget és a bypass teljesítményt a 100–120 V-os konfigurációhoz.

Mező EU/Magasfeszültség{0}}profil USA-profil
AC kimenet 220-240V, 50/60Hz 100-120V, 50/60Hz
Névleges kimenet 3600W max 3600W max
Túlfeszültség kimenet 7000W 7000W
Bypass mód 3600W 2200W
AC töltés bemenet 190-250V, max 13A, max. 2500W 90-140V, 1800W-ig
Napelem bemenet 2100W-ig 2100W-ig
R3 industrial portable power station front control and output interface panel

Kimeneti interfész

AC, 12V DC és USB kimenet vegyes hordozható terhelésekhez

Az R3 a fedett AC/DC aljzatokat központi kijelzővel és USB-csatlakozókkal kombinálja. A jelenlegi egyesült államokbeli interfész grafika a következő közvetlen{2}}kimeneti értékeket sorolja fel.

AC

3600W folyamatos

Az egyidejű váltakozó áramú terhelés tervezéséhez használja a folyamatos névleges értéket, ne a 7000 W-os túlfeszültség-értéket.

12V DC

12V / 10A · 120W összesen

Közvetlen egyenáramú útvonal kompatibilis 12 V-os berendezésekhez a felsorolt ​​teljes kimeneten belül.

USB

USB-A és USB-C · 18W max

A jelenlegi R3 kimeneti grafika USB-A és USB-C töltést is tartalmaz 18 W-ig.

R3 3072Wh LiFePO4 industrial power station load and runtime reference graphic

Akkumulátor és üzemidő tervezése

3072Wh LiFePO4 kapacitás 3500+ ciklusreferenciával

A legújabb R3 alkalmazásgrafika egy 3072 Wh-s LiFePO4 akkumulátort azonosít, és 3500+ ciklust sorol fel. Az ábrán látható futásidejű példák becslések, és nem helyettesíthetik a projekt-{5}}specifikus számításokat.

  • Kezdje a berendezés valós üzemi teljesítményével
  • A motor, a kompresszor vagy a szerszám indítási igényét külön adja hozzá
  • Becsülje meg a futási időt a munkaciklusból és az egyidejű terhelésekből
  • Vegye figyelembe az átalakítási veszteségeket és a tényleges töltési állapotot

Kompatibilitás bővítő akkumulátorral

Adja hozzá az Y2-BAT-ot, ha egy 3072 Wh-s alapegység nem felel meg a szükséges futási időnek

Az R3 kompatibilis az Y2-BAT bővítőakkumulátorokkal, az R3 platformhoz akár 15 csomaggal is. A tágulás növeli a tárolt energiát; az R3 inverter 3600 W-os folyamatos teljesítménye továbbra is a terheléstervezési határ.

R3 alap

3072Wh belső akkumulátor

Használja az alapegységet, ha a tárolt energiája már lefedi a szükséges működési ablakot.

Bővítő akkumulátor

Y2-BAT · 2048Wh

Adjon hozzá kompatibilis kapacitást, ha az inverter kimenet helyett a futásidő a korlátozó tényező.

Ellenőrzött limit

Akár 15 Y2-BAT csomag

A szükséges kábelt és a tesztelt firmware- vagy hardververziót nem biztosították, és meg kell erősíteni a projekthez.

Kültéri telepítési bizonyítékok

A kerekek és az IP54 támogatja a mobil telepítést a beltéri biztonsági mentésen túl

R3 wheeled industrial power station in an outdoor campsite deployment
Ideiglenes kültéri áramellátás

Helyezze a 3 kWh-s platformot a felhasználási helyre

Az alkalmazás jelenlegi képei kültéri áthelyezést és vegyes{0}}terhelésű használatot mutatnak be. Az ipari vásárlóknak továbbra is meg kell erősíteniük a környezeti expozíciót, a terhelési profilt és a szükséges megfelelőségi dokumentumokat a tényleges munkához.

R3 portable power station in a remote outdoor power setup near a forest campsite
Távoli telepítés

Mobil opció, ahol nem áll rendelkezésre állandó tápellátás

Használja a telepítési tervet a szállítási távolság, a működési környezet, a töltési forrás, a futási idő és a csatlakoztatott berendezések meghatározásához.

Műszaki előírások

R3 Műszaki előírások a beszerzés felülvizsgálatához

Modell R3
Terméktípus 3600W 3072Wh IP54 ipari hordozható erőmű
Akkumulátor kapacitása 3072Wh
Akkumulátor kémia LiFePO4
Ciklus referencia 3500+ ciklus látható a jelenlegi R3 pályázati anyagban
Névleges AC kimenet 3600W
Túlfeszültség kimenet 7000W
EU / magas{0}}feszültségű kimenet 220–240 V, 50/60 Hz; 3600W bypass
100–120 V, 50/60 Hz; 2200W bypass
EU / magas{0}}feszültségű váltakozó áramú bemenet 190–250 V, 50/60 Hz, max. 13A, max. 2500 W
US AC bemenet 90-140V, 1800W-ig
Napelem bemenet 12–148 V; MPPT 18–140 V; max 15A; 2100W max
12V DC kimenet 12V / 10A / 120W összesen
USB-A kimenet Akár 18W-ig az áramkimeneti grafikán
USB-C kimenet Akár 18W-ig az áramkimeneti grafikán
Védelmi besorolás IP54
Méretek 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 hüvelyk
Nettó súly 55,1 kg / körülbelül . 121.5 font
Bővítő akkumulátor Y2-BAT 2048Wh; legfeljebb 15 kompatibilis csomag

Ha egy ipari projekthez tesztjelentésre, tanúsítási hatókörre, behatolási{0}}védelmi jelentésszámra vagy egy adott regionális megfelelőségi csomagra van szükség, a szállítás előtt kérje meg ezeket a dokumentumokat a pontos cikkszámhoz.

R3 industrial power station dimensions 852.5 by 512 by 502 millimeters and 55.1 kilogram net weight

Kezelés és logisztika

Az 55,1 kg-os ipari alváz tervezett szállítást és tárolást igényel

Az R3 körülbelül 852,5 × 512 × 502 mm méretű és 55,1 kg tömegű. A kerék-és-fogantyús alváz célja az áthelyezés egyszerűsítése, de a szállítást, az emelést és a tárolást nehézipari-formátumú egységhez kell tervezni.

  • Hosszúság: 852,5 mm / 33,6 hüvelyk
  • Szélesség: 512 mm / 20,2 hüvelyk
  • Magasság: 502 mm / 19,8 hüvelyk
  • Nettó tömeg: 55,1 kg / kb. . 121.5 font
R3 package with AC charging cable MC4 to Anderson cable user manual and warranty card

Standard csomag

A jelenlegi R3 csomag-kimenet a hálózati és a napelemes töltési csatlakozásokra vonatkozik

A legújabb csomagképen az R3 erőmű látható AC töltőkábellel, MC4-–Anderson kábellel, felhasználói kézikönyvvel és garanciajeggyel.

Hálózati töltés

AC töltőkábel ×1

Ellenőrizze a dugó típusát és a regionális elektromos verziót a célpiacon.

Napelemes csatlakozás

MC4--Anderson kábel ×1

Ellenőrizze, hogy a panel feszültsége és áramerőssége megfelel-e az R3 szoláris bemeneti specifikációnak.

Dokumentáció

Felhasználói kézikönyv ×1

A gyártás előtt erősítse meg a nyelvi és a magáncímkés{0}}dokumentum követelményeit.

-Értékesítés után

Jótállási jegy ×1

Igazítsa a nyomtatott kártyát a kereskedelmi megrendelés jóváhagyott jótállási feltételeihez.

R3 industrial portable power stations undergoing factory aging test and QC inspection

Gyári öregedés és minőségellenőrzés

Az ipari erőművek gyári ellenőrzésének követnie kell a megrendelt R3 elektromos profilt

Az R3-specifikus gyári képen az öregedési teszt és a minőségellenőrzési vonalon lévő egységek láthatók. Nagykereskedelmi gyártás esetén a kibocsátási ellenőrzéseknek meg kell felelniük a jóváhagyott feszültségváltozatnak és a vásárlási specifikációnak.

  • Erősítse meg az R3 modell azonosságát, a 3072 Wh kapacitást és a regionális AC profilt
  • Ellenőrizze a 3600 W folyamatos kimenetet és a 7000 W túlfeszültség viselkedését
  • Ellenőrizze a vonatkozó bypass és AC töltési határértékeket
  • Ellenőrizze a napelem bemenetet, valamint az AC, DC és USB kimeneti funkciókat
  • Győződjön meg arról, hogy az IP54 specifikáció következetesen szerepel a rendelési dokumentumokban
  • Illessze a tartozékcsomagot és az Y2-BAT bővítési követelményeit a beszerzési megrendeléshez

Ipari konfigurációk nagykereskedelme

A tömeges R3 rendeléseknek meg kell határozniuk a munkaterület terhelését, a környezetet és a piaci verziót

Az R3-at forgalmazóknak, ipari csatornák vásárlóinak, kölcsönzési vagy projektprogramoknak, valamint privát{1}}márkakövetelményeknek biztosítjuk. A hasznos ajánlatkérésnek le kell írnia a működési környezetet és a csatlakoztatott berendezéseket, ahelyett, hogy csak mennyiséget és wattot sorolna fel.

Munkahelyi terhelés

Működési és indítási teljesítmény

Adja meg a berendezésneveket, a folyamatos igényt és a motorok vagy kompresszorok indítási követelményeit.

Környezet

IP54 követelmény és kitettség

Adja meg, hogy a projekthez szükséges-e hivatalos IP-dokumentáció vagy egyéb megfelelőségi bizonyíték.

Áramforrás

AC, napenergia és bővítési terv

Adja meg a hálózati profilt, a PV tömb adatait és az Y2-BAT mennyiséget, ha további futási időre van szükség.

Kereskedelmi csomag

Mennyiség, márkajelzés és dokumentumok

Erősítse meg a rendeltetési piacot, a mennyiséget, a foglalat típusát, a saját címkét, a csomagolást és a szükséges dokumentumokat.

Gyakran Ismételt Kérdések

R3 ipari erőmű beszerzési kérdések

K: Az R3 erőmű IP54-es?

Igen. Az IP54 egy megerősített R3 termékspecifikáció. A jelentés száma és a pontos teszt hatóköre itt nem szerepel, ezért a hivatalos bizonyítékot igénylő projekteknek a megrendelt cikkszámhoz szükséges dokumentációt kell kérniük.

K: Melyek az R3 névleges és túlfeszültség-kimenetei?

Az R3 névleges teljesítménye 3600 W folyamatos váltóáramú, és 7000 W túlfeszültséget mutat.

K: Az R3 bypass határértékei eltérnek a piaci verziónként?

Igen. A 220–240 V-os profil 3600 W-os bypass-t, míg a 100–120 V-os US kimeneti grafika 2200 W-os bypass-t sorol fel.

K: Mennyi napelem bemenetet támogat az R3?

Az R3 akár 2100 W napelem bemenetet is támogat. Az aktuális műszaki adatlap 12-148V szoláris bemenetet, 18-140V MPPT működési tartományt és 15A-es áramerősséget tartalmaz.

K: Használhat R3 Y2-BAT bővítőelemeket?

Igen. Az R3 kompatibilis az Y2-BAT-tal, legfeljebb 15 csomaggal. A szükséges kábelt és a tesztelt firmware- vagy hardververziót meg kell erősíteni a végleges rendszerhez.

K: Melyek az R3 méretei és súlya?

Az R3 körülbelül 852,5 × 512 × 502 mm méretű, nettó tömege pedig 55,1 kg.

K: Vásárolhatok nagykereskedelmi R3 ipari hordozható erőműveket?

Igen. A nagykereskedelmi R3 megkeresések áttekinthetők mennyiség, célpiac, terhelési profil, működési környezet, töltési terv, bővítési igény, márkajelzés, csomagolás és szükséges dokumentumok alapján.

K: Mit kell megadnom tömeges R3 árajánlat esetén?

Adja meg a célországot, a mennyiséget, a feszültséget és az aljzatszabványt, a csatlakoztatott berendezéseket, a folyamatos és indítási tápellátást, a működési környezetet, a szükséges üzemidőt, a napelemes tervet, az Y2-BAT mennyiséget, a márkajelzést, a csomagolást és a megfelelőségi dokumentumokra vonatkozó követelményeket.

 

 

Adja meg a célországot, a mennyiséget, a feszültséget és az aljzatszabványt, a csatlakoztatott berendezéseket, a folyamatos és indítási tápellátást, a működési környezetet, a szükséges üzemidőt, a napelemes tervet, az Y2-BAT mennyiséget, a márkajelzést, a csomagolást és a megfelelőségi dokumentumokra vonatkozó követelményeket.

Kérjen árajánlatot

Határozza meg az R3 munkaterület környezetét, mielőtt tömeges rendelést konfigurálna

Ossza meg a célpiacot, a szükséges mennyiséget, a váltakozó áramú verziót, a berendezések listáját, a folyamatos és indítási terheléseket, a környezetvédelmi követelményeket, a futási idő célját, a szolár-tömb tervet, az Y2-BAT-bővítési igényt, a márkajelzést, a csomagolást és a megfelelőségi dokumentumokat a műszaki és kereskedelmi felülvizsgálathoz.

Népszerű tags: 3600w ip54 ipari hordozható erőmű, Kína 3600w ip54 ipari hordozható erőmű gyártók, gyár

A szálláslekérdezés elküldése